26 вересня відбувся конкурс для студентів факультету міжнародно-правових відносин на участь в Осінній школі правового письма та глобальних правничих компетентностей, яка пройде з 15 жовтня по 18 жовтня 2018 року. Школа організована на базі юридичного факультету університету Массаріка в місті Брно в Чехії. В рамках цієї школи будуть викладати провідні викладачі Австрії, Швеції та США. Протягом роботи цієї школи, наші студенти матимуть змогу поглибити свої знання не тільки з підготовки юридичних документів, а й розвинути навички ведення перемовин. Дуже добре, що вони зможуть знайти нових друзів з багатьох країн Європи, зокрема Австрії, Німеччини, Італії, Чехії та Словенії. Участь факультету міжнародно-правових відносин у Школі правового письма та глобальних правничих компетентностей можлива завдяки членству в Європейській асоціації юридичних факультетів.

Відбір студентів проводив Емре Спенсер - професор Університету Нокса, професор програми Фулбрайт, який читатиме курс лекцій в Національного університету «Одеська юридична академія» до червня 2019 року.

Приємно зазначити, що з кожним роком росте неабиякий інтерес з боку зарубіжних партнерів у співпраці з нашою Академією та факультетом.