Англійсько-український словник термінології міжнародного права під редакцією академіка С.В. Ківалова та доцента Ю.В. Юлінецької отримав міжнародне визнання.

27-29 вересня 2018 року на юридичному факультеті університету м.Спліт (Республіка Хорватія) відбулась конференція Європейської асоціації  викладачів юридичної англійської мови (EULETA), яку було організовано спільно з Осієцькимуніверситетом та EULETA.

Представники проекту Англійсько-український словник термінології міжнародного права (друкована версія, чат-бот, електронна версія) доцент Юлія Юлінецька та старший викладач Оксана Бабій представили Англійсько-український словник термінології міжнародного права, який отримав відмінні відгуки учасників конференції.

Перспективи розвитку проекту обговорювалися з Міністром юстиції Республіки Хорватія Далібором Ружиком  та головою відділу професійного навчання адвокатського товариства з Ірландії Атрактою О’Реган.