В рамках співробітництва Національного університету «Одеська юридична академія» та Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) відбулась презентація німецьких стипендіальних програм в галузі вищої освіти.

У презентації взяла участь представник DAAD в Одесі пані Регіна Улен. Вона розповіла у доступній і невимушеній формі про освітні та дослідницькі пропозиції для представників різних галузей знань.

Презентацію відвідали студенти юридичних факультетів, в тому числі ті, які вивчають юридичні дисципліни на німецькій мові, студенти факультету журналістики та факультету психології, соціології та політологій, а також аспіранти Національного університету «Одеська юридична академія».

Німецька служба академічних обмінів є посередницькою організацією зовнішньої культурної політики, освітньої та наукової політики, а також розвитку співпраці в галузі вищої школи ФРН.

У світі DAAD представлений широкою мережею офісів, доцентів та об´єднань колишніх стипендіатів і пропонує інформацію та консультації на місці.