Наші студенти все впевненіше почуваються за кордоном. Вони не тільки багато подорожують, навчаються за програмами подвійних дипломів, проходять стажування за численними європейським проектам, але і набираються нових знань в правових школах.

На даний момент студенти факультету міжнародно-правових відносин навчаються в Школі правового письма та глобальних правничих компетентностей в Чехії. Школа організована на базі юридичного факультету університету Массаріка в місті Брно.

Потужна інформаційна інфраструктура, сучасні аудиторії, наукові гуртки різних напрямів, величезна бібліотека, високий рівень викладання - все це робить юридичний факультет університету Массаріка одним з найпрестижніших і найпопулярніших.

Стажування за кордоном - це не тільки навчання, а й можливість ознайомиться з історією та культурою інших країн. Наші студенти зможуть побувати на екскурсіях в різних містах Чехії та побачити їхні пам’ятки і визначні місця.

Впевнені, що це буде незабутня і надихаюча поїздка, а студенти отримають багато нових знань, вражень і емоцій. Це цікавий і корисний досвід. Факультет міжнародно-правових відносин - це вибір успіху без кордонів!