Президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Васильович Ківалов вручив сертифікати студентам факультету міжнародно-правових відносин, які повернулись з Чехії. Вони успішно пройшли курс навчання в Школі правового письма та глобальних правничих компетентностей, яка була організована на базі юридичного факультету університету Массаріка в місті Брно.

Стажування за кордоном - це не тільки навчання, а й можливість ознайомиться з історією та культурою інших країн. Наші студенти мали змогу побувати на екскурсіях в різних містах Чехії та побачити їхні пам’ятки і визначні місця.

Участь наших студентів у цій школі стала можливою завдяки активній діяльності нашого факультету в рамках Європейської асоціації юридичних факультетів. Протягом роботи цієї школи, наши студенти мали змогу поглибити свої знання не тільки з підготовки юридичних документів, а й розвинути навички ведення перемовин.

Тоїчкіна Марина (2 курс): «Від себе можу сказати, що поїздка вдалася на усі 100%! З першого дня усі ми відчували, що нас тут чекали. У організацію усіх занять, зустрічей і заходів були залучені і професори, і студенти ВНЗ. Кожен активно йшов на контакт і зав'язував цікаву бесіду. Нам вдалося відвідати безліч корисних і пізнавальних лекцій. На занятті були присутніми студенти різних ВНЗ, національностей і рівнів підготовки».

Дмитро Гребенюк (1 курс магістратури): «Поїздка справила на мене приголомшливе враження, оскільки дуже багато вдалося подивитися: як живуть люди, як працюють, вчаться, чим займаються у вільний час, які у них традиції і порядки. Сподобалося абсолютно все. Це і професіоналізм професорів, і краса міст, і теплота прийому, розмір і діяльність ВНЗ, культурна програма, яка була для нас підготовлена. Із студентами спілкувалися англійською, завдяки чому ми покращили навички розмовної мови, це чудова практика. Також ми зрозуміли, над чим варто попрацювати.

Програма Осінньої школи була дуже цікавою, насиченою і різноманітною. Участь в програмі дозволила нам більше дізнатися про дослідницькі навички, наприклад, як знайти необхідну інформацію в прецендентному праві США, про навики підбору правових цитат, про правила и структуру правових документів, про те, як використовувати прецедент в якості аргументу. Незважаючи на колосальну завантаженість, тиждень навчання пролетів непомітно».

Впевнені, що це була незабутня і надихаюча поїздка, а студенти отримали багато нових знань, вражень і емоцій. Це цікавий і корисний досвід. Факультет міжнародно-правових відносин - це вибір успіху без кордонів!