З 2017 р. на факультеті МПВ проходить апробація платформи Google Classroom при вивченні дисципліни «Англійська мова. Базовий курс». У 2018 р. викладачам кафедри іноземних мов №1 випала нагода обговорити отриманий досвід і оцінити перспективність проекту з представником Школи менеджменту і права Цюріхського університету прикладних наук Адамом Томасом.

Бабятинська Ю. О.(ментор проекту): ,, За допомогою Google Classroom викладачі мають можливість надавати інформацію студентам: тексти, літературу для самостійного вивчення, давати завдання для самостійної роботи, виставляти оцінки і робити оголошення. Одним з переваг даної платформи є інтеграція з іншими сервісами Google: Диск, YouTube, Документи і Gmail. Завдяки цьому викладач може завантажувати в Google Сlassroom інформацію практично в будь-якому форматі: текст, зображення, відео, аудіо та інші файли.

Google Сlassroom ні в якій мірі не замінює викладача з його дидактичною майстерністю, а лише надає нові можливості організації навчального процесу.

Завдання і виконані студентами роботи зберігаються в електронному форматі, систематизовані у вигляді структури папок і документів на Google Disk. На окремій сторінці відображаються всі актуальні завдання. Інформація про здані роботи оновлюється в режимі реального часу. Викладач має можливість контролювати виконання робіт, ставити оцінки і додавати свої коментарі. Оскільки Google Сlassroom доступний з мобільних пристроїв, є можливість відслідковувати кількість і якість виконаних завдань у зручний час і без прив'язки до робочого місця.

Google Сlassroom - корисний інструмент, а для дистанційного та самостійного навчання він став незамінним''.