30 жовтня 2018 року за сприянням Президента Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Васильовича Ківалова  та французького культурного центру Alliance Francaise Odessa в рамках Року французької мови в Україні було відкрито міжуніверситетський факультатив з французької мови за підтримки кафедри іноземних мов № 2 для студентів та викладачів Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету.

Студенти мають можливість практикувати свої комунікативні навички французької мови на рівні В2 і вище, а також вивчати  та поглиблювати знання юридичної французької мови. Факультатив буде проводитися французьким лектором Анаіс Бельгард. Захід відвідало близько 25 студентів Національного університету «Одеська юридична академія» та Міжнародного гуманітарного університету.

На урочисте відкриття завітали директор Alliance Francaise Odessa Діана Бангура, проректор по міжнародним зв’язкам Національного університету «Одеська юридична академія» проф. В’ячеслав Олексійович Туляков, завідуюч кафедри іноземних мов №2 проф. Наталія Володимирівна Петлюченко.