10-12 грудня 2018 року Юрій Подченко та Кристина Баланчук, студенти 3 курсу факультету міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія», взяли участь в IV Міжнародному молодіжному юридичному Форумі, присвяченому 70-літтю Загальної декларації з прав людини (Астана, Казахстан).

Загальна декларація прав людини є видатним документом в історії людства. Цим документом закріплено, що права людини – невід’ємний елемент людської особистості і людського буття. Процес формування прав людини пройшов довгий шлях свого розвитку, тісно пов'язаний з історією розвитку суспільства. Загальною декларацією прав людини започатковано процес створення системи міжнародних стандартів у галузі прав людини, набуття ними універсального характеру.

Форум пройшов у змагально-дискусійному форматі на тему: “Права людини та сучасні виклики національної безпеки”. Участь у Форумі стала можливою завдяки наполегливості наших юних правників, яким вдалось попасти в топ-8 кращих іноземних студентів за результатами мотиваційних листів та письмових робіт.

Факультет міжнародно-правових відносин пишається своїми студентами! Щиро бажаємо отримувати безліч можливостей проявити свої здібності і таланти, твердих знань і високих успіхів, нескінченного ентузіазму і активної діяльності.