Представники кафедри іноземних мов № 1 взяли участь у Міжнароднiй конференції “EU TRANSLATED” 

Проблема перекладу законодавства ЄС  набула особливого значення з моменту ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Саме питанню поліпшення якості перекладу в законодавчій сфері, гармонізації термінологічної бази, а також обміну досвідом між викладачами університетів, перекладачами та держслужбовцями була присвячена Міжнародна конференція “EU TRANSLATED”, яка відбулась у м.Київ 16-17 січня 2019 року i була організована Проектом ЄС “Association4U” спільно з Генеральним директоратом  з письмового перекладу Європейської Комісії й Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Національний Університет “Одеська юридична академія” на цьому важливому  заході представляли завідувач кафедри, доцент Юлія Юлінецька і старший викладач кафедри Оксана Бабій.

Конференцiя дала можливість обговорити з колегами досвід впровадження курсу “Legal English” і дисципліни “Практика юридичного перекладу” в НУ «ОЮА». Представники  унiверситету також отримали поради стосовно перспектив розвитку цих дисциплін із використанням комп’ютерно орієнтованого освітнього середовища від таких українських експертів, як Сергій Головатий, суддя Конституційного Суду України, професор В’ячеслав Карабан та від фахівців  з-за кордону, зокрема директор Генерального директорату з письмового перекладу Європейської Комісії Меріт-Ене Ілья. Сьогодення диктує нові виклики і студенти-правники мають здобувати нові компетенції, опановувати новi технології. Це, безумовно, можливо робити у сучасному IT центрi НУ “ОЮА», відкритого за ініціативою президента унiверситету Сергія Васильовича Ківалова. 

Відвідування подібних заходів та зустрічі iз фахiвцями є дуже надихаючим для викладачів і стимулює їх подальшу професійну діяльність.

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку