Після завершення Другої світової війни стало очевидно, що одним із головних її чинників були торговельні війни, котрі держави вели проміж собою між двома світовими війнами. Отже, нормалізація світових торговельних відносин була одним із ключових завдань повоєнного періоду. 

Детальніше...

Найбільшою міжнародною організацію в сучасному світі є Організація Об’єднаних Націй, створення якої стало результатом Другої світової війни та бажання держав уникнути таких кровопролитних конфліктів у майбутньому. 

Детальніше...

 Європейська Комісія є виконавчим інститутом Європейського Союзу. Вона також виконує роль фасілітатора законодавчого діалогу між Європейським Парламентом та Радою Європейського Союзу. 

Детальніше...

Європейський Парламент є одним із семи інститутів Європейського Союзу. З моменту його створення його повноваження та інституційна роль постійно зростали. Нині він відіграє ключову роль у створенні Європейської Комісії, ухваленні законодавчих актів та прийнятті бюджету. 

Детальніше...

Рада Європи є міжнародною організацією, головним завданням якої є дотримання прав людини на Європейському континенті. Рада Європи заохочує випускників вищих навчальних закладів до проходження стажування. 

Детальніше...

ОБСЄ є міжнародною організацією з огляду на дотримання безпеки та стабільності на Європейському континенті. У сферу діяльності цієї організації також входить енергетична безпека, сприяння економічному розвитку, у тому числі розбудова нових торговельних та транспортних шляхів. 

Детальніше...

Європейський Союз є наднаціональною організацію, яка охоплює 28 європейських країн. Сьогодні між Україною та Європейським Союзом підписана Угода про асоціацію, яка передбачає поступову інтеграції нашої держави до внутрішнього ринку ЄС та тісне співробітництво в царині внутрішньої політики та політики безпеки. 

Детальніше...

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку