Добрый вечер!  Чому ви обрали мпв?

Я обрала навчання на факультеті міжнародно-правових відносин, бо тут приділяють велику увагу іноземним мовам. Закінчивши школу з поглибленим вивчення іноземних мов, важливо було не втратити той рівень, який був у школі. На мою думку, це дуже важливо. Юрист це добре, а юрист із знанням іноземних мов ще краще! На мій вибір вплинуло також життя членів профспілкового комітету. Дуже багато чула про поїздки, про заходи та дружню атмосферу серед членів профспілкового комітету! І це дійсно так! МПВ-це одна велика родина!

Як ви оцінюєте ваш досвід навчання у нас?

Протягом навчання я здобула і продовжую здобувати знання у різних галузях національного та міжнародного права. Підтримую та підвищую рівень знання іноземних мов, відвідуючи лекції на німецькій мові. Важливими є зустрічі з лекторами з усього світу, які відвудують наш університет та діляться досвідом зі студентами. Не менш цікаве  на факультеті життя профспілкового комітету, у якому я приймаю активну участь, що є невід'ємною частиною студентського життя. Сміливо можно сказати, що студенти факультету міжнародно-правових відносин отримають необхідні теоретичні знання та практичний досвід для подальшої реалізації себе у цій професії.