Чому Ви обрали МПВ?

Мрію про те, що в майбутньому я зможу гідно представити та захистити інтереси України, а також сприяти встановленню дружніх, культурних, торгівельних та інших зв'язків між країнами, оскільки це зараз дуже актуально. Бути дипломатом - справа непроста і відповідальна. Знаходячись за кордоном, потрібно проводити переговори із зарубіжними партнерами, відстоювати інтереси зовнішньої і внутрішньої національної політики. Основні складові успіху в дипломатичній службі - це високий освітній, інтелектуальний і культурний потенціал, історичний досвід, а також мистецтво застосування всього цього на практиці. Я вирішила, що саме факультет міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія» стане найкращим стартом для цієї професії, тому без вагань вступила до омріяного внз.

Як ви оцінюєте ваш досвід навчання у нас?

Я дуже щаслива, що навчаюсь на факультеті міжнародно-правових відносин! Університет дає нам усі можливості для навчання та розвитку: уже з першого курсу ми можемо захищати свої наукові роботи на конференціях, відвідувати додаткові лекції іноземними мовами, спілкуватися з лекторами інших провідних зарубіжних університетів та отримати сертифікати, проходити практику в Міністерстві закордонних справ України й в інших країнах. Для міжнародників завжди важливо володіти мовами. Навчаючись, на факультеті міжнародно-правових відносин, я маю можливість практикувати та вдосконалювати англійську, яку я вже вивчала в школі, а також опанувати німецьку. Дуже вдячна викладачам та керівництву НУ «ОЮА» за професіональність, розуміння, допомогу та працю.