Чому Ви обрали МПВ?

Я обрав навчання на міжнародно-правовому факультеті , бо бачиу тут реальну перспективу мого майбутнього розвитку не тільки як юриста , а й людини яка займається міжнародною ( представницькою або управлінською ) діяльністю . Бо , на мою думку , сьогодні для кожного з нас дуже важливо володіти іноземною мовою , а завдяки ній розширювати спектор своїх можливостей . Саме на цьому факультеті надзвичайна увага приділяється міжнародній співпраці, поїздкам за кордон , стажуванню .  Тому, кожен бажаючий студент факультету МПВ  має можливість стати як професійним юристом , так і дипломатом ( чого хочу і я ) .

Як ви оцінюєте ваш досвід навчання у нас?

Протягом свого навчання, я вже встиг здобути ( і продовжую здобувати ) цінні знання з багатьох областей, як національного, так і міжнародного права та його історії . Я поглиблюю свої знання з англійської мови ,відвідуючи дійсно цікаві та корисні курси з іноземної мови  , які проходять на базі нашої академії . Крім того я приймаю активну участь у культурній діяльності нашого університету , та міських заходах , це дає мені можливість розвиватися як творча людина і як вокаліст зокрема . Отже , обравши МПВ ви оберете собі світлий шлях у майбутнє !!!