Чому Ви обрали МПВ?

Ні для кого не секрет,  що юрист - це в першу чергу захисник права і справедливості,  головною метою його діяльності є слідкування за виконанням і дотриманням демократичних принципів.  Про статки, авторитет та повноваження правників ледь не ходять легенди,  саме тому більшість абітурієнтів і обирають цю професію.  Та набагато важливішим є той факт,  чи готовий студент нести справедливість і законність у маси. 

Одним з найкращих юридичних ВУЗів на території України є Національний університет "Одеська юридична академія". Саме він готує провідних фахівців у галузі права.  Лідером серед факультетів навчального закладу можна назвати факультет Міжнародно-правових відносин,  адже зі студентами працюють справжні майстри юридичної справи. Неоціненний досвід здобувається під час відвідувань лекцій іноземними мовами.  Ще один важливий фактор при виборі даного факультету - можливість участі у міжнародних програмах обміну,  і як наслідок,  студенти набувають необхідних для професії юриста навичок,  розширюють світогляд та знайомляться з новими культурами. 

Отже,  я можу з упевненістю заявити,  що стала частиною найдружнішого,  найпрацьовитішого,  найталановитішого ( і в цілому - найкращого)  факультету!

 

Як Ви оцінюєте свій досвід навчання у нас?

Все пізнається із часом,  проте кількох тижнів навчання для мене виявилось достатньо,  аби просто закохатися в цей університет. 

Професори,  кандидати та доктори юридичних наук не тільки закладають теоретичну базу,  а й готують до всіх складнощів обраної нами професії,  звертають увагу на реальні й актуальні проблеми та шляхи їх вирішення.

На допомогу першокурсникам завжди прийдуть студенти старших курсів на чолі із профкомом.  Це стосується не тільки навчальної частини,  а й культурної та спортивної діяльності.

Отож,  обираючи факультет Міжнародно-правових відносин,  Ви дійсно обираєте власне майбутнє!

 

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку