Чому я обрав факультет МПВ?

Це є неймовірною перспективою мого розвитку як професіонала і особистості. Я матиму можливість слухати лекції успішних людей з усього світу, що мені дуже імпонує. Також, що не менш важливо, факультет МПВ надає змогу вивчати іноземні мови під наставництвом досвідчених викладачів. Це, насправді, круто, бо, як каже англійська приказка, ‘So many languages you know, so many times you are a Man’. Чесно кажучи, я дуже радий, що навчаюсь саме тут.

Що я очікую від навчання в НУ “ОЮА”?

Впевнений, що я, як студент і як громадський активіст, знайду тут місце. Окрім того, я прагну здобути тут високий рівень знань, який дозволить мені компетентно вести дипломатичні перемови, представляючи Батьківщину на міжнародній арені. Цього я чекаю від Академії. І я знаю, що так воно і буде.

P.S.: Vivat Academia!