Чому саме Ви вибрали МПВ ?

Я вважаю ,що саме факультет міжнародно-правових відносин Національного університету «Одеська юридична академія» ,який вважається одним із найпрестижніших факультетів , допоможе мені у здійсненні моєї мрії- стати кваліфікованим юристом міжнародного рівня , вільно володіти двома іноземними мовами , орієнтуватися в юридичній теорії та вміти це застосовувати на практиці . Мене надихає бажання стати успішною у цій сфері ,саме тому я зробила правильний вибір , вступивши сюди .

Поділись своїми враженнями після першого навчального тижня ?

Перший тиждень навчання був надзвичайно цікавим і пізнавальним для мене . Викладачі факультету міжнародно- правових відносин , без сумніву , професіонали своєї справи . Вони вміють зацікавити , знайти правильний підхід та змотивувати кожного студента навчатися не покладаючи рук.