Чому ви вибрали МПВ?

На початку 11 класу почався важкий и довгий шлях для усіх учнів.  Тоді 1 вересня я вже почала замислюватися ким саме я хочу бути. В той день на 1 уроці вчителька сказала, що нас чекає не простий рік і ми маємо докласти якомога більше зусиль,  для того щоб обрати свій шлях. Для мене це стало не простим завдання, адже дуже складно зрозуміти, чого саме ти хочеш від життя, коли нещодавно навіть не замислювався про своє майбутнє. Отже, саме так почався   мій пошук свого майбутнього.

Спочатку мені здавалося, що я ніколи не зрозумію, яка саме професія підійде мені. Та на одній з профорієнтацій до нас приїхав представник НУ ОЮА факультету міжнародно-правових відносин. Я не можу сказати, що після зустрічі з ним я одразу вирішила вступати саме сюди, адже це було дуже важливе рішення, від якого залежало моє майбутнє. Та я можу сказати, що саме цей університет зацікавив мене в першу чергу. Отже, впродовж навчального року я намагалася розібратися і знайти те, що дійсно буде мене цікавити. Я  проводила багато часу за переглядом університетів, намагалася знайти найкращий для себе. І вже наприкінці року я все ж вирішила, що саме НУ ОЮА є тим омріяним університетом. Читаючи про нього, я все більше переконувалася  в тому,  що саме тут я зможу отримати омріяну професію і розкрити свій потенціал як в навчанні, так і в інших галузях студентського життя.

Як ви оцінюєте ваш досвід навчання у нас?

Перший тиждень був наповнений новими відкриттями і шквалом емоцій. Кожного дня я знайомилась і дізнавалась щось нове. Я, як і напевно більшість студентів, хвилювалася перед початком навчального року. В мене все ще були сумніви щодо мого вибору. Та як тільки я познайомилась з студентами НУ ОЮА,  я зрозуміла що це був найкращий вибір для мене. З кожним днем я все більше переконуюсь, що саме факультет- міжнародно правових відносин дасть мені все, чого так прагне кожен студент. НУ ОЮА - омріяний університет для тих, хто хоче розкрити себе і отримати якісну освіту! 

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку