Представся,будь ласка

Я Влада. Мені 17 років.Я займалася спортивною аеробікою та спортивними танцями протягом 6 років.Також я звідвідувала  вокальний гурток естрадної пісні.Ядуже люблю іноземні мови та хочу поглиблювати свої знання у цій сфері.

Чому Ви вибрали саме МПВ?

Я вважаю,що юрист-мінжнародник – це професія майбутнього,а навчатися на факультеті “Міжнародного-правові відносини”в одному з найкращих вищих навчальних закладів України – це великі професійні перспективи кар’хрін можливості в майбутньому.Я обрала цей факультет, тому що тут є можливість проходити стажування за кордоном в кращих університетах Європи та Америки,а також вивчати іноземні мови за допомогою лекцій викладачів світового рівня.На цьому факультеті можна навчатися за найсучаснішими освітніми програмами,що безумовно вплинуло на вибір саме цього факультету.

Поділись своїми враженнями після першого навчального тижня ?

.Перший навчальний тиждень пройшов відмінно!Мені переповнюютьі позитивні емоції та враження.Кожен студент має можливість відвідувати іноземні лекції.За допомогою яких можна поглибити свої знання та практикуватись у вивченні мов.Також кожен студент може знайти заняття для душі,що дуже важливо та цікаво.Вже з перших днів я зрозуміла,що зробила правильний вибір навчального закладу!

 

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку