Чому ви вибрали МПВ?

Особисто для мене вступ до НУ «ОЮА», а саме на Факультет міжнародно-правових відносин, був справжнім викликом. Адже МПВ – це факультет під кодовою назвою «встигнути все», який включає в себе не тільки вивчення права, а й оволодіння іноземними мовами. Таке поєднання для мене було основною перевагою при виборі факультету.

Як ви оцінюєте ваш досвід навчання у нас?

Сьогодні я дуже вдячна тому, що відвідую англійські лекції вже третій рік поспіль. Таке глибоке вивчення юридичної термінології та розмовної лексики англійської мови дали мені змогу взяти участь у програмі культурного обміну. У США я познайомилася зі студентами з багатьох куточків світу (від Ямайки до Румунії), їхніми національними традиціями, особливостями менталітету американців, а найголовніше – викреслила декілька пунктів з мого «Bucket list»: заблукати провулками Чикаго, побачити на власні очі метушню Лос-Анджелеса, скупатися в безкраїх хвилях Тихого океану в Санта-Моніці.
Факультет міжнародно-правових відносин відкриває очі на те, скільки можливостей на сьогоднішній день має молодь. Все, що для цього треба, – обрати можливість на особистий смак.

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку