Чому ви вибрали МПВ?

Будь-яку країну рухає вперед інтелігенція. Це ті люди, які мають далекі погляди на її світле майбутнє, вміють приймати правильні рішення та розставляти пріоритети. Однією з найважливіших складових успішної країни є її політика, як внутрішня, так і зовнішня. Професія юриста залишається актуальною, важливою, цікавою, потрібною, а головне – престижною в будь-який час. Беззаперечно, в юриспруденції та політиці мають звучати імена лише професіоналів, а міжнародні правові відносини можуть визначати тільки ті люди, які здатні досягти успіху, відповідають високим вимогам, схильні до плідної праці та постійної самоосвіти.

Факультет МПВ Національного університету «Одеська юридична академія» виховує, навчає та випускає бездоганних знавців своєї справи, які є найкращими дипломатичними представниками, працівниками консульських установ, державних органів влади і самоврядування, аналітиками міжнародної сфери, внутрішньодержавних політичних та економічних процесів, референтами прес-служб зовнішньополітичних відомств та дипломатичних установ, фахівцями зі зв’язків з громадськістю та пресою, перекладачами в Україні та далеко за її межами. Я вибрала Факультет міжнародно-правових відносин, бо знаю, що завдяки навчанню в його стінах на мене чекає успішне майбутнє.

Як ви оцінюєте ваш досвід навчання у нас?

Національний університет «Одеська юридична академія» – це найкращий вищий навчальний заклад України юридичного спрямування. Це розуміє кожен абітурієнт, який вперше потрапляє в ці стіни, і в цьому впевнений кожен випускник університету. За півроку на Факультеті міжнародно-правових відносин я змогла знайти абсолютно все, про що може мріяти студент: нові знайомства, друзів, можливість здобувати необхідні знання, всебічно розвиватися, впевненість у собі та своїх силах, активне дозвілля, зв’язки та безцінний досвід навчання з найкращими, а тепер улюбленими педагогами. Я щиро та радісно розумію, що мої щасливі студентські роки минають в оточенні успішних людей. Тепер я знаю, чого хочу, і в мене є все необхідне для того, щоб здобути це. Дякую, НУ «ОЮА»! 

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку