Гуртожиток №9 «Приморський» (вул. Піонерська, 30) - відрізняється тим, що він знаходиться достатньо близько до університету, що займає 15 хвилин пішки, тож студентам не доведеться перейматися з приводу того, як без проблем дістатися до академії.
У студентському готелі налічуються чотирьохмісні номери класу «люкс» і двохмісні номери загального наповнення, які обладнанні всім необхідним для зручного проживання. У будівлі була проведена повна заміна системи опалення та каналізації, магістралей електропостачання. Завдяки наявності власної котельні, система опалення в гуртожитку повністю автономна. Також  гуртожиток може приємно вразити вас зеленою зоною відпочинку.

Детальніше...

Гуртожиток № 4 «Екіпаж» (вул. Успенська, 28/30) - знаходиться в центральній частині міста, зі зручним транспортним сполученням, завдяки чому студенти витрачають мінімум часу на дорогу до навчальних корпусів.

Гуртожиток обладнано всім необхідним для комфортного проживання студентів: в кожній кімнаті є окремий санвузол з душовою кабінкою, холодильник, всі необхідні меблі. До того ж, адміністрація університету постійно працює над модернізацією та оновленням матеріально-технічної бази, намагаючись зробити умови проживання студентів більш комфортними.

Гуртожиток цілодобово охороняється, тому студенти знаходяться в цілковитій безпеці і батьки можуть не хвилюватися за них.

Детальніше...

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку