Гуртожиток № 2 «Юрист» (пров. Тополевий, 8) - знаходиться достатньо близько до університету, що займає 10 хвилин пішки, тож студентам не доведеться перейматися з приводу того, як без проблем дістатися до академії.

Гуртожиток обладнано всім необхідним для комфортного проживання студентів: в кожній кімнаті є окремий санвузол з душовою кабінкою, всі необхідні меблі. До того ж, адміністрація університету постійно працює над модернізацією та оновленням матеріально-технічної бази, намагаючись зробити умови проживання студентів більш комфортними.

Гуртожиток цілодобово охороняється, тому студенти знаходяться в цілковитій безпеці і батьки можуть не хвилюватися за них.

Приємно відзначити, що студенти, які проживають в гуртожитку, дбають про чистоту і порядок у своїх кімнатах, тому там завжди чисто і затишно.

Проживаючи в комфортабельному гуртожитку Національного університету «Одеська юридична академія», студенти насправді відчувають себе як вдома і можуть зосередитися на навчанні, не відволікаючись на побутові проблеми.

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку