Щорічно 10 вересня ми відзначаємо День фізичної культури і спорту! Без спорту неможливе життя, а сьогодні він набуває особливого значення в суспільстві. У Національному університеті «Одеська юридична академія» до спорту особливе ставлення, у вузі навчається величезна кількість чемпіонів.

Керівництво на чолі з президентом НУ «ОЮА» Сергієм Васильовичем Ківаловим не тільки створює всі умови для навчання студентів, а й для їх фізичного розвитку. За рівнем матеріально-технічної бази (стадіони, корти, майданчики) мало який вуз у нашій країні може змагатися! Ми із задоволенням провели тренування разом із Сергієм Васильовичем, також брав активну участь наш улюблений декан, викладачі, аспіранти та студенти факультету! Бажаємо всім нових спортивних висот, займатися собою і спортом!