Студенти факультету міжнародно-правових відносин показали на Чемпіонаті України найсильнішу, найефективнішу і найгарнішу боротьбу в розділі греплінг у кімоно!

Хмара Богдан посів ІІІ місце, програвши Чемпіону Європи і виконавши по боротьбі греплінг у кімоно норматив КМС. І це все без знання правил!!!! Ковальський Тарас програв у Фіналі Чемпіону світу і виконав норматив МС!

«Ми намагались показати гарну боротьбу і гідно представити Національний університет «Одеська юридична академія» на Чемпіонаті України. Після цього старту на ЧУ будемо заліковувати травми і готуватись на Кубок Європи!!!! Дякуємо вам за підтримку і особисто виражаємо подяку нашому Декану!!!!! Ми і надалі будемо показувати великі результати і прославляти наш факультет!!!!» (Хмара Богдан)

Боротьба була досить важкою і напруженою. В хлопців пішло дуже багато сил за 2 дні змагань! Від усього факультету міжнародно-правових відносин вітаємо з гідним виступом! Віримо у те, що наші студенти ще не раз прославлять факультет і Академію, потішать своїми успіхами і привезуть заслужені нагороди!

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку