Факультет міжнародно-правових відносин не перестає пишатись своїми студентами!
Студент 5 курсу Ткачук Денис посів 1 місце на Чемпіонаті Європи з джиу-джитсу у категорії 92 кг (18+).
Чемпіонаті Європи з джиу-джитсу проходив в Ужгороді 2 грудня 2017 року.
Джиу-Джитсу - бойове мистецтво самураїв. Це одне з традиційних мистецтв Країни висхідного сонця, його відносять до найбільш стародавніх видів японської боротьби.
Основний принцип Джиу-Джитсу - «не йти на пряме протистояння, щоб перемогти» - направити силу супротивника проти нього самого, не пручаючись їй, а лише направляючи в потрібну сторону. Цей принцип пов'язують з легендою про людину, яка одного разу помітила, що гілки великих дерев в бурю зламалися, а гілки верби, піддавшись силі, піднялися і вціліли.
Японське Джиу-Джитсу - це своєрідний «коктейль» найефективніших прийомів, які дозволяють за лічені секунди перемогти супротивника в бійці.