У неділю в Луцьку завершився Кубок України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо. У турнірі взяли участь понад 270 спортсменів із 20 регіонів нашої держави, серед яких студент 5 курсу факультету міжнародно-правових відносин Національного університету "Одеська юридична академія" Ткачук Денис.

За результатами турніру Денис посів ІІ місце у кубку України з бойового самбо у ваговій категорії 90 кг.

Він провів 3 бої: перший закінчив дострокового з явною перевагою 8-0, другий - нокаутом за 12 сек., третій - фінал програв за балами.

Факультет міжнародно-правових відносин пишається своїми студентами і щиро вітає з гідною перемогою Ткачука Дениса! Бажаємо подальших перемог, визначних успіхів і почесних нагород!

Бойове самбо - це видовищний і перспективний вид спорту, який акумулював у собі найбільш ефективні прийоми з 52 видів єдиноборств. У його арсенал увійшли кращі прийоми з дзюдо, боротьби самбо, вільної боротьби, джиу-джідцу, карате, боксу, кікбоксингу та інших видів єдиноборств. З кожним роком кількість тих, хто займається бойовим самбо в Україні швидко зростає.

Бойове самбо близьке по духу, філософії, ідеології більшості наших співвітчизників і дійсно може стати основою консолідації українського суспільства, об'єднуючи молодь, розвиваючи її духовно, фізично і патріотично.

Збірна України з бойового самбо є однією з найсильніших команд світу. Це говорить про значний потенціал і професіоналізм українських бойових самбістів.