24 березня у місті Миколаїв відбувся турнір Sabaki challenge від федерації "Enshin Kai kan Karate". Кількість учасників - близько 210, серед яких: новачки, юніори і навіть майстри. Варто зазначити, що студентка 3 курсу факультету міжнародно-правових відносин Златіна Анна є членом цієї федерації, мастером спорту, двократним чемпіоном Європи та чемпіоном України, а також суддею міжнародної категорії. І саме вона була запрошена у якості судді на цьому турнірі.

Вірогідно, що організатори прийняли до уваги величезний досвід дівчини та усі її нагороди, щоб надати право судити настільки важливий турнір.

Карате, у загальному, — це мистецтво ударів. Удари наносяться як руками (кулаками, ребром долоні, відкритою рукою, ліктями), так і ногами (стопами, колінами). В різних стилях карате також вчать ударам в больові точки та життєво важливі ділянки, використанню захватів, викручуванню суглобів, замкам, утримуванням та кидкам.

Наразі цей вид бойових мистецтв є дуже розвиненим та поширеним як по всьому світу, так і конкретно в Україні. Досить часто проводяться різноманітні турніри, у яких беруть участь українці та не поступаються за своїми вміннями кращим каратистам світу.