25 вересня в Національному університеті «Одеська юридична академія» відбулося спортивне свято «Веселі старти». У захоплюючих змаганнях і забавних естафетах взяли участь 10 команд студентів. Цікаві завдання на уважність і змагання, що вимагають швидкості і спритності, дуже сподобалися першокурсникам. Емоції і почуття переповнювали. Від такого буйства вражень всі отримали потужний заряд енергії.

Спортивні естафети - кращий спосіб в ігровій формі підвищити інтерес молоді до активного та здорового способу життя, а також виховати почуття колективізму і взаємовиручки! «Веселі старти» пройшли у впертій, безкомпромісній боротьбі. Тут не було тих, хто програв, тому що кожна команда боролася з усіх сил до кінця. Суддівська колегія оцінювала виступи команд. За підсумками змагань Президент Національного університету «Одеська юридична академія» Ківалов Сергій Васильович нагородив кращих пам'ятними кубками, медалями та грамотами.

Щиро вітаємо команду факультету міжнародно-правових відносин з почесним ІІ місцем. Бажаємо в будь-якій боротьбі, в будь-якому бою перемагати так само яскраво, красиво, впевнено і гідно! Нехай у вашому житті буде багато таких свят і заслужених нагород. Бажаємо залишатися сильними людьми, які точно знають, до чого прагнути і як роздобути успіх.

Впевнені, що та любов до спорту, яку виховує Національний університет «Одеська юридична академія» та підтримують батьки, стане захопленням у підростаючого покоління на все життя!