Баскетбол, як спортивна гра, в першу чергу приваблює своєю яскравою видовищністю, наявністю великої кількості техніко-тактичних прийомів. Володіючи високою динамічністю, емоційністю і в той же час індивідуалізмом і колективізмом, баскетбол, на думку багатьох фахівців в галузі спорту, є одним з найефективніших чинників всебічного фізичного розвитку. 

Можна з упевненістю сказати, що баскетбол, напевно, є одним з найпопулярніших видів спорту. Про історію створення цієї популярної гри написано чимало. У численних статтях і книгах написані правдиві і вигадані подробиці про становлення майбутнього пристрасті мільйонів гравців і вболівальників. За досить короткий час баскетбол пройшов стадію становлення і подальший бурхливий розвиток. Протягом декількох десятиліть ця гра завоювала серця багатьох шанувальників на всіх континентах планети, що само по собі являє незрозумілий феномен. 

Не є виключенням і студенти нашого факультету, які полюбляють цей емоційний і видовищний вид спорту. Якщо ти полюбляєш баскетбол, то тобі саме до нас! Факультет міжнародно-правових відносин разом з факультетом адвокатури проводить набір з баскетболу для студентів вже цієї неділі, 24 березня, о 12:00 у Парку Перемоги. Ми чекаємо саме тебе! 

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку