Якщо сказати десяти незнайомим людям, що бадмінтон - це олімпійський вид спорту, то половина з них щиро здивується. А інша половина здивується тому, що це взагалі вид спорту!

Дійсно, багато хто з нас із дитинства знайомий з бадмінтоном, як з веселою розвагою на природі, ціль якої - махати ракеткою, щоб не дати впасти волану на землю. Але Бадмінтон входить у трійку найважчих по фізичних навантаженнях ігрових видів спорту!

Наші шановні викладачі знають, що таке справжній бадмінтон, адже нещодавно вони взяли участь у турнірі з бадмінтону серед викладачів на кубок Президента НУ «ОЮА»! Почесне І місце серед жінок зайняла Форманюк Вікторія Василівна - доцент кафедри міжнародного та європейського права. Третє місце серед чоловіків - асистент кафедри міжнародного та європейського права Харитонов Роман Феліксович.

За загальним підсумком, команда факультету міжнародно-правових відносин посіла почесне І місце у турнірі з бадмінтону серед викладачів на кубок Президента НУ «ОЮА»! Дякуємо за чудову гру та бажаємо подальших спортивних перемог!!!