Відбулося підведення підсумків щорічного проекту Національного університету «Одеська юридична академія» «Тиждень здоров'я», Спартакіади професорсько-викладацького складу і співробітників Національного університету «Одеська юридична академія» та турніру на Зимовий кубок президента НУ «ОЮА» з бадмінтону.

Вітаємо команду факультету міжнародно-правових відносин з почесним ІІІ місцем у командній першості з настільного тенісу в Спартакіаді професорсько-викладацького складу і співробітників Національного університету «Одеська юридична академія». Також варто відзначити наших переможців в індивідуальній першості. Декан факультету міжнародно-правових відносин Неугодніков А.О. посів почесне ІІ місце в особистій першості серед чоловіків з шахів в Спартакіаді професорсько-викладацького складу і співробітників Національного університету «Одеська юридична академія». Доцент кафедри міжнародного та Європейського права Форманюк В.В. посіла І місце в особистій першості серед жінок з бадмінтону та І місце в особистій першості серед жінок з настільного тенісу в Спартакіаді професорсько-викладацького складу і співробітників Національного університету «Одеська юридична академія». 

Щиро вітаємо переможців факультету міжнародно-правових відносин. Бажаємо в будь-якій боротьбі, в будь-якому бою перемагати так само яскраво, красиво, впевнено і гідно! Впевнені, що та любов до спорту, яку виховує Національний університет «Одеська юридична академія», стане прикладом для підростаючого покоління на все життя!

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку