Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття. Це доросле життя, яке ще не увійшло в колію буденності. Це усвідомлення того, що всі шляхи на світі відкриті для рішучих і цілеспрямованих підкорювачів неможливого.

Саме цей період є найбільш важливим для накопичення й поглиблення своїх знань. Це відмінний шанс побачити світ, пора нових знайомств і міцної дружби на довгі-довгі роки.

Ми, майбутні юристи-міжнародники, вдало поєднуємо час навчання і розваг. Разом цікавіше і готуватись до іспитів, і святкувати, здійснювати наукові дослідження та відпочивати. Ми одна велика і дружня родина, родина МПВ!

6 квітня, за ініціативи Студентської ради та за підтримки президента Національного Університету «Одеська юридична академія» - Сергія Васильовича Ківалова був організований масштабний суботник. Студенти і керівництво Університету були зайняті воістину благородною справою: висаджували дерева, робили територію затишною, красивою і мальовничою. Активну участь в даному заході взяли і студенти факультету міжнародно-правових відносин, які, завдяки злагодженій і плідній роботі, допомогли зберегти і примножити красу нашого міста. Подібні заходи вписуються в концепцію патріотичного виховання молоді, вчать більш дбайливо ставиться до природи, виховують екологічну відповідальність. Це яскраве свідчення того, що питанню екології надається сьогодні велике значення, і серед нас чимало тих, кому небайдужа доля нашого міста, теперішніх та майбутніх поколінь, благополуччя яких безпосередньо залежить від стану навколишнього середовища. Всі, хто взяли участь в суботнику, відчули радість колективної праці і гордість від її зримих результатів, коли на очах перетворюється навколишній світ. 

Тижні наполеглевої підготовки, роботи над сценарієм та запальними танцями. Переживання та радість разом з улюбленим факультетом. І це, звісно ж, дало такий довгоочікуваний результат. Вітаємо команду факультету міжнародно-правових відносин з третім місцем на традиційному щорічному конкурсі «Дебют першокурсників». Таким гарячим та яскравим виступом ви змогли підкорити серця не лише жюрі, а й усіх присутніх! 

Дуже пишаємося вами, ви - найкращі! 

Щирий та запальний молдавський народ був достойно представлений на сцені актової зали НУ «ОЮА»!

Любі жінки! Факультет міжнародно-правових відносин щиро вітає Вас з 8 березня! Це красиве свято на початку весни приходить до нас, коли все оживає та розквітає. Нехай у вашому житті буде вічна весна, нехай яскраво світить сонце, нехай співають птахи, а дні будуть світлими і безхмарними. Усмішок, гарного настрою, радості, щастя!

Все ще не визначилися з вибором професії? Хочете обрати цікаву спеціальність і зручну форму навчання?⠀

Визначитися з майбутньою професією ви зможете в суботу, 16 лютого, під час Дня відкритих дверей в кращому Вузі України - Національному університеті «Одеська юридична академія»!⠀

Щоб дізнатися більше про умови навчання, ознайомитися з матеріально-технічною та науково-методичною базою, поспілкуватися з викладачами і визначитися з формою навчання, приходьте на День відкритих дверей в НУ «ОЮА», який відбудеться

?16 лютого об 11:00

?за адресою вул. Академічна, 2.⠀

☎️Телефон приймальної комісії: 719-88-00

Бажаєте зв'язатися з нами?

Будемо на зв'язку