Сьогодні для всього багатотисячного колективу Національного університету «Одеська юридична академія» особливий день – нашій рідній alma mater виповнилося 19 років. 2 грудня 1997 року було прийнято Постанову Кабінету Міністрів України про те, щоб створити на базі Юридичного інституту новий навчальний заклад – Одеську державну юридичну академію, і з тих часів цей день вважається офіційною датою створення нашого університету і відзначається як День Академії. Щороку до цієї дати приурочують урочисті заходи та проведення традиційного конкурсу краси Міс Академія.

За традицією першим з вітальними словами звернувся до студентів і співробітників президент Національного університету «Одеська юридична академія» академік Сергій Ківалов: «Час летить швидко, і минуло вже 19 років після дня народження нашого університету. Воістину, з благословення владики Агафангела, було тоді прийнято рішення про його створення. Це було веління душі та благословення Господнє. Я по праву пишаюся нашими студентами, пишаюся викладачами. Сьогодні святковий настрій у всіх. Ми динамічно розвивалися всі ці роки, незалежно від усіх складнощів і випробувань, яких зазнали, і все, чого ми досягли, – це результат активної і злагодженої діяльності всього багатотисячного колективу університету. Наші блискучі випускники гідно представляють Одеську юридичну школу. Часи бувають різні, але нашим студентам, а вони у нас представляють всю Україну, тут комфортно навчатися, також творчо і комфортно розвиватися і зростати тут нашим викладачам. Хочу привітати всіх зі святом, побажати всім нам зростання, подальшого процвітання і вдосконалення. Удачі, благополуччя, творчої наснаги і гарного настрою! І нехай нас усіх Господь береже!»