29 березня 2017 року в нічному клубі "Palladium" провели гала-концерт студентської творчості "Студвесна 2017".

Організатором конкурсу є Молодіжна організація ЛАЙТ, за підтримки Ради ректорів Одеського регіону.

«Студвесна» - фестиваль, який надає можливість студентам Одеських ВНЗ проявити себе і свою соціально-активну життєву позицію, продемонструвати свої таланти і вміння, підвищити рівень художньої творчості, порадувати і здивувати глядачів і членів журі кращими номерами.

Дякуємо усім студентам нашого факультету, які гідно представили Національний університет «Одеська юридична академія». Хочеться відзначити студента 1 курсу факультету міжнародно-правових відносин, який захищав честь академії і зайняв призове місце. У номінації "Вокал соло" III місце - Поліщук Єгор.

Вітаємо з перемогою! Факультет міжнародно-правових відносин пишається своїми талановитими студентами! Нехай ця перемога не буде останньою, нехай кожне зусилля і наполеглива праця обов'язково приведуть до призових місць і заслужених нагород.