Юридична академія сповнена талантів, але факультет МПО -це квітник найяскравіших. Пісенний конкурс, який пройшов напередодні, показав нам душевну сторону наших студентів. Представники всіх факультетів показували нам свій внутрішній світ через пісню, а журі оцінювало вокальний аспект, вимову і артистичність.
Студенти 1 курсу міжнародно-правового факультету виявилися кращими серед кращих. В цьому році в скарбничку факультету відійшли два призових місця: гран-прі і третє призове. Єгор Поліщук отримав гран-прі, а Артем Грахно - 3 місце. Суддів підкорила мелодійність і емоційність Єгора, а також ідеальна французька мова, що і відобразилося в результатах.
Вітаємо переможців! Ви - гордість факультету і ми бажаємо Вам якомога більше творчих успіхів!!!