Виховання та піклування про дітей є одними з найголовніших та найнеобхідніших речей у наш час.  Адже зовсім скоро ці діти виростуть та будуть впливати на майбутнє нашої держави. І саме від нас залежить як це буде. Особливу увагу слід приділяти дітям, які залишились без батьків тимчасово або назавжди.
Саме тому наші студенти, за підтримки Профкому Національного університету "Одеська юридична академія" і, безпосередньо, факультету міжнародно-правових відносин, відвідали Обласний притулок для неповнолітніх "Світанок".
Була проведена дуже велика робота та зібрано дуже багато речей для діток. Радість, яку ми бачили на їх обличчях, неможливо передати словами. І справа навіть не у подарунках, а у людській увазі.
Виходячи за паркан та прощаючись з дітьми, усі були дуже розчулені та пообіцяли приїхати ще не один раз. Прощалися, насправді, дуже довго. Діти розгледіли у душах кожного, хто приїхав, якийсь незвичайний вогник і не хотіли нікого відпускати.
Відео та детальніший фотозвіт можна буде побачити пізніше у наших соціальних мережах. А також очікуйте дату та час наступної поїздки, яка, найімовірніше, відбудеться 1 червня, на День захисту дітей. У той же час на території Обласного притулку для неповнолітніх буде проведено захід за участі діток, які у ньому перебувають. Вони люб'язно запросили нас в гості до себе.  В ми обов'язково приїдемо та привеземо їм ще більше радості та доброти!