Сьогодні в стінах Національного університету "Одеська юридична академія" відбулося урочисте вручення сертифікатів по закінченню курсу іноземних лекцій за 2016-2017 рік. Студенти факультету міжнародно-правових відносин отримали сертифікати різного ступеня відзнаки, та в котрий раз довели, що саме студенти НУ "ОЮА" володіють достатнім рівнем іноземної мовної підготовки, та зможуть достойно представляти нашу країну на міжнародно-правовому середовищі. Урочисте вручення відбулося в актовій залі за присутності Президента академії Сергія Васильовича Ківалова, проректора Аракеляна Мінаса Рамзесовича, та декана факультету міжнародно - правових відносин Неугоднікова Андрія Олександровича. Бажаємо нашим студентам досягти ще більших успіхів у вивченні іноземних мов, та продуктивного навчання в стінах нашої рідної Alma Mater.