Одеса в черговий раз підтвердила свій статус fashion поціновувача, а факультет міжнародно-правових відносин знов довів, що в нас навчаються найгарніші студентки. Днями пройшов конкурс "Miss Tourism International Ukraine, Black Sea".
Конкурс проходив у ІІІ етапи і, як зазначає студентка нашого факультету Христина Гончарова, яка перемогла у даному конкурсі краси, все проходило на найвищому рівні. Христина відзначила організаторів за добре виконану роботу і за титанічні зусилля, які доклали Сергій Васильович Ківалов та інші організатори.
Переможниця залишилося в захваті від всіх конкурсанток. За її словами всі дівчата виглядали приголомшливо в своїх національних костюмах, а вечірні сукні підкреслювали індивідуальність кожної.
Христина готова і далі представляти Академію і місто на всіляких конкурсах. Цілеспрямованості цієї дівчини можна не тільки позаздрити, а й варто повчитися.
Ми вітаємо її з перемогою і бажаємо якомога більше яскравих і гарних вражень від таких заходів. І звичайно ж майбутніх перемог!