Шановні студенти та викладачі Національного університету "Одеська юридична академія"!
Факультет міжнародно-правових відносин щиро вітає Вас із початком навчального року та з Днем знань!

Сьогодні перед першокурсникам відкриваються двері престижного вищого навчального закладу України, відкривається шлях до юридичних знань, творчих перемог та наукових звершень. Тому особливі вітання для них! Від сьогоднішнього дня вони – студенти факультету міжнародно-правових відносин Національного університету "Одеська юридична академія"!

Вітаємо викладачів і висловлюємо подяку за сумлінну працю і щедрий талант передавати свої знання і неоціненний досвід молодому поколінню.

Нехай новий навчальний рік принесе багато цікавих та корисних зустрічей, відкриттів, звершень та перемог на благо Національного університету "Одеська юридична академія" та нашого факультету!!!