Профком Національного університету "Одеська юридична академія", зокрема профком факультету міжнародно-правових відносин в черговий раз побував в Обласному притулку для неповнолітніх "Світанок".
Ми не змогли поспілкуватися і зустрітися з усіма маленькими мешканцями притулку через карантин у закладі, але передали їм дуже багато корисних речей, фруктів, засобів гігієни та багато чого іншого. Не дарма профкомом були проведені акції на площі 10 квітня і безпосередньо біля головного корпусу, і зібрані гроші. Крім цього знайшлося багато охочих поїхати і подарувати щось від себе. Дуже подобається те почуття, коли розумієш, що своїми зусиллями зміг подарувати маленьким людям трохи посмішок і щастя в їх тяжке життя. Чекайте нас ще, ми скоро обов'язково повернемося! Адже діти - найдорожче, що у нас є. І саме вони - наше майбутнє!