6 жовтня, за два дні до вашого з нами свята, Національний університет "Одеська юридична академія вже почав святкувати День Юриста! Профкомом НУ "ОЮА" був проведений щорічний квест для першокурсників, у якому студенти факультету міжнародно-правових відносин прийняли активну участь. Була створена команда, яка складалась з 10 осіб - 5 хлопців та 5 дівчат. За кожною командою був закріплений спостерігач з іншого факультету. Студенти відчули купу емоцій, розгадали багато цікавих загадок та ребусів на юридичні теми, проявивши неабиякий розум та кмітливість. Завдання були складені досить незвичайно, було створено 7 точок: Юридична клініка, Укрексімбанк, корпус ФЦГЮ, стадіон НУ "ОЮА", пам'ятник Героям-льотчикам, Парк Перемоги, Храм св. Тетяни, на кожній з яких учасників чекали спостерігачі та низка завдань, пов'язаних з професією юриста, які потрібно було не лише швидко, але й правильно виконати.  Незважаючи на результати, ми знаємо, що наші першокурсники найкращі і ще не раз це усім доведуть. Пишаємось вами у будь-якому випадку!