6 жовтня, з нагоди Дня Юриста, в актовій залі Національного університету "Одеська юридична академія" відбулось урочисте засідання. Президент НУ "ОЮА" Сергій Васильович Ківалов привітав присутніх і вручив нагороди. Цього року факультет міжнародно-правових відносин отримав нагороду за найактивнішу участь у наданні безоплатної правової допомоги у Юридичній клініці "Найпрактикуючий факультет НУ "ОЮА" 2017 року".

22 лютого 1998 року за ініціативи ректора Одеської державної юридичної академії професора С. В. Ківалова та представників громадської організації «Південноукраїнський центр молодих юристів» розпочала свою діяльність безкоштовна юридична консультація. З 1 лютого 2002 року безкоштовна юридична консультація була реорганізована у самостійний підрозділ Одеської національної юридичної академії – юридичну клініку.

За увесь час діяльності юридичної клініки Національного університету «Одеська юридична академія» безоплатну правову допомогу отримало декілька десятків тисяч громадян, а більше трьох тисяч студентів Університету мали змогу набути додаткових теоретичних знань та практичних навичок.