Як відомо, студенти факультету міжнародно-правових відносин не тільки розумні, а ще й неабияк талановиті. У цьому мали можливість переконатись студенти Юридичного коледжу та Економіко-правового коледжу, до яких з візитом завітав профком ФМПВ.
Факультетський рок-гурт "Generation XA" підготував невеликий рок-концерт і виступив на  внутрішньому дворі Юридичного коледжу. А студенти мали можливість поспілкуватися один з одним, поділитися думками щодо навчання в обох закладах та насолодитися танцем шаленої панди, яка "прийшла" разом з рок-гуртом та подарувала оточуючим море емоцій.
Обіцяємо, що завітаємо до стін Юридичного коледжу ще, і не раз. І маємо надію, що ви зробите правильний вибір і приєднаєтесь до дружньої родини факультету міжнародно-правових відносин Національного університету "Одеська юридична академія".