Хіп-хоп, графіті, ВІА ГРА, Валерій Меладзе та "Братья Гримм"... Невже ФМПВ потрапив у машину часу та переніс нас у 2005 рік? Маємо відповідь - так!
24 жовтня відбулася просто феєрична святкова вечірка на честь Дня факультету міжнародно-правових відносин.
Студенти підготували для запрошених гостей безліч яскравих номерів, кожен з яких повинен був викликати мурашки по тілу від таких теплих спогадів, що вертають нас у дитинство.
Це свято, яке багато хто з нас очікував дуже довго. Це свято, на якому є можливість поспілкуватися як з друзями, так і зі своїми улюбленими викладачами. Це свято, на якому ми усі відпочили від щоденної роботи.
Дякуємо усім, хто до нас завітав і маємо надію, що вам сподобалось! Адже факультет міжнародно-правових відносин - це велика родина, до якої завжди хочеться повертатися знов і знов!