Факультет міжнародно-правових відносин щиро вітає з 20-річним ювілеєм Національний університет «Одеська юридична академія».

За роки існування наш вищий навчальний заклад став взірцем європейської освіти та справжнім храмом юридичної науки. Тут працюють найкращі професіонали, тут навчається талановита та інтелектуальна молодь, тут народжується бажання вчитися та досягати найкращих результатів! Ми горді бути членами великої родини НУ "ОЮА"!
З Днем народження, рідна Академія! Бажаємо впевненого розвитку, подальшого розквіту та нових звершень. Злагоди, добробуту в домівках та міцного здоров’я рідним викладачам. Перемог, успіхів та невичерпного потенціалу в навчанні усім студентам, адже саме вони – приклад того, що молодь — це рухома сила українського суспільства.