Сьогоднішній день для Національного університету "Одеська юридична академія" став особливим - Днем відкритих дверей 2017! Абітурієнти з Одеси та інших куточків України зібралися, щоб почути цікаву та хвилюючу інформацію щодо нашого навчального закладу, яка згодом допоможе зробити правильний вибір і стати студентами одного з найпрестижніших ВНЗ країни. Завітали абітурієнти і на факультет міжнародно-правових відносин. Декан факультету - Неугодніков Андрій Олександрович та його заступники - Кацин Михайло Юхимович і Шинкар Марта Леонідівна відповіли на усі поставлені запитання і переконали абітурієнтів у правильності вибору навчального закладу.  Маємо надію зустріти вас знову, наші любі абітурієнти, вже у якості студентів нашого факультету - факультету міжнародно-правових відносин!  Національний університет "Одеська юридична академія" – твій пріоритет №1!