Кафедра іноземних мов № 2 Національного університету «Одеська юридична академія» спільно з факультетом журналістики та Німецьким мовним центром «Sprachcafe» в м. Одеса напередодні різдвяних європейських свят провела захід «День святого Миколая в Німеччині і Франції»!

Відбувся святковий концерт з творчими виступами студентів факультету міжнародно-правових відносин, факультету журналістики, судово-адміністративного факультету, факультету цивільної та господарської юстиції і соціально-правового факультету німецькою, французькою та англійською мовами.

Тьютор розмовного клубу «Sprachcafe» Тім Плюмеке, носій німецької мови, провів цікавий квіз і всі учасники отримали призи від «Sprachcafe», в тому числі сертифікати на безкоштовне відвідування курсів протягом місяця.

Дякуємо викладачам кафедри іноземних мов № 2 Штуці К. М., Видишевій О. Г., Томчаковській Ю. О. та Пальцевій В. В. за організацію чудового свята, студентам-учасникам – за творчий підхід до виступів і подарований настрій, декану факультету журналістики НУ «ОЮА» Кузнецовій Т. В. та студентам факультету – за технічну підтримку! Особливу подяку за ідею свята, натхнення та за співтворчість висловлюємо завідуючій кафедрою іноземних мов № 2, професору Наталії Володимирівні Петлюченко!