23 березня відбулося найжаданіше традиційне свято студентів НУ "ОЮА" -  день відкриття молодих талантів - Дебют першокурсника!

За одноголосним рішенням членів журі факультет міжнародно-правових відносин здобув блискавичну перемогу!!!

Метою проведення Дебюту першокурсника є залучення першокурсників в суспільне життя університету, а також унікальна можливість виступити на сцені НУ "ОЮА".

Дебют першокурсника включає програму, в якій студенти першого курсу представляють номера у вокальному, танцювальному, театральному напрямках.

Дебют першокурсника - яскраве шоу, заряд позитивних емоцій і вражень, які щороку знову і знову привертають для участі першокурсників, а також глядачів - студентів університету.

Місяць підготовки Дебюту завершився. Це були важких 4 тижні завзятих тренувань, завдяки яким учасники стали справжньою великою родиною. Цей період дебютанти будуть згадувати зі сльозами радості на очах, як найкращий період студентських років. Пишаємось нашими студентами!