27 квітня, за ініціативи Студентської ради та за підтримки президента Національного Університету «Одеська юридична академія» - Сергія Васильовича Ківалова був організований масштабний суботник. Студенти і керівництво Університету були зайняті воістину благородною справою: висаджували дерева, робили територію затишною, красивою і мальовничою. Активну участь в даному заході взяли і студенти факультету міжнародно-правових відносин, які, завдяки злагодженій і плідній роботі, допомогли зберегти і примножити красу нашого міста. Подібні заходи вписуються в концепцію патріотичного виховання молоді, вчать більш дбайливо ставиться до природи, виховують екологічну відповідальність. Це яскраве свідчення того, що питанню екології надається сьогодні велике значення, і серед нас чимало тих, кому небайдужа доля нашого міста, теперішніх та майбутніх поколінь, благополуччя яких безпосередньо залежить від стану навколишнього середовища. Всі, хто взяли участь в суботнику, відчули радість колективної праці і гордість від її зримих результатів, коли на очах перетворюється навколишній світ.