Кожна дитина заслуговує на свято та втілення маленької дитячої мрії.

1 червня студенти факультету Міжнародно-правових відносин спільно з активістами профкому та студентської ради Інституту кримінальної юстиції, Судово-адміністративного факультету, Юридичного коледжу та факультетів Адвокатури і Журналістики за доброю традицією відвідали вже такий рідний Обласний притулок для неповнолітніх "Світанок"!

Студенти підготували яскраву концертну програму та безліч конкурсів, за перемогу у яких діткам вручалися подарунки. Крім того, на гроші небайдужих студентів були закуплені фрукти та медикаменти, необхідні для харчування та лікування мешканців притулку!

Вихованці притулку радісно зустрічали гостів. Очі маленьких дітей під час зустрічі світилися радістю, і хочеться вірити, що цей вогник і віра не згаснуть в них ні за яких обставин.

Така поїздка дає змогу на практиці відчути позитивні емоції від добрих справ та згуртуватись між собою. Відвідування вихованців притулку спрямовано на виховання у молоді гуманістичних цінностей, відповідального ставлення до кожного, незалежно від його соціального стану чи фізичних даних, а також здатність до співчуття.